Anadolujet uçak bileti

-

Anadolujet hava yolları

Anadolujet bilet sorgulama, rezervasyon işlemleri online olarak yapılabilmektedir. Anadolujet uçak bileti sorgula işlemi ve Anadoluejt taksit işlemleri 9 taksite kadar web sitemizden bilet satınalma işleminde yapılabilmektedir. Anadolujet öğrenci, asker, öğretmen indirimleri ve promosyonları uygulamaktadır. Anadolujet Hava Yolları fiyatları genel olarak diğer hava yollarından daha uygundur. Anadolujet ödeme seçenekleri farklı şekilllerde ve kredi kartına 9 taksit uygulanarak sitemiz üzerinden sunulmaktadır. Anadolujet bilet alma işleminizi sitemiz üzerinden yaptığınızda ekstradan puan kazanırsınız ve sonraki uçuşlarınızı indirimli yapabilirsiniz. Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti’ni (KKTC) de uçuş ağına ekleyen hava yolu şirketi, ‘uçmayan kalmasın’ mottosuyla seferlerini sürdürüyor. 2008 yılında tüm standartlara uygun uçuşlar düzenlemek amacı ile kurulan AnadoluJet Hava Yolları, tüm ülke vatandaşlarının hava yolu ulaşımı hizmetlerinden yararlanabilmeleri amacı ile Türk Hava Yolları tarafından yeni bir ticari marka olarak kurulmuştur. AnadoluJet uçuşları ile birlikte başkent Ankara'dan, Türkiye'nin tüm Anadolu şehirlerine direkt uçuşlar başlamış ve AnadoluJet Bilet Fiyatları indirim oranları ile yurtiçi taşımacılık farklı bir dönem yaşamaya başlamıştır. Kurulduğu yıl 5uçakla hizmete başlayan Anadolu Jet çok kısa süre içerisinde bu sayıyı tam 7 katına çıkararak 35 uçak adetine ulaşmıştır. Havayolları.com.tr üzerinden AnadoluJet rezervasyon, AnadoluJet Ucuz Bilet sorgulama ve satın alma işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Anadolujet Bagaj Hakkı Ne Kadar?

Anadolujet promosyon bilet avantajlarından yararlandıysanız, yurtiçi ve yurtdışı uçuşlarınızda 15 kilogram, business sınıfı 30 kilogram, ekonomi sınıfında ise 20 kilogram bagaj hakkına sahip olursunuz. Ayrıca 2 yaşına kadar olan bebekleriniz için bebek arabası, puset ve 10kg bagaj hakkına ekstra olarak sahip olursunuz. Ekstra bagaj isteyen yolcular yukarıda sınıflara göre belirlenen miktarlarda ekstra bagaj hizmeti satın alabilirler.

Anadolujet Online Check-in Nasıl Yapılır?

Anadolujet Check-in işleminizi eğer online olarak yapmak istiyorsanız, uçuş kalkış saatinize 24 saat kala başlayan check-in işlemlerinizi uçuşunuza son 1.5 saat zaman kalana kadar gerçekleştirebilirsiniz.Bunun dışında check-in işlemlerinizi havalimanında bulunan kiosklardan veyahut kontuar bölümlerinden gerçekleştirebilirsiniz. Sitemiz üzerinden satın almış olduğunuz bilet sonrasında size sms ile bildirilen PNR numarası ile check-in işleminizi rahatlıkla gerçekleştirebilirsiniz.

İşlem yapılıyor
Lütfen bekleyiniz
Biletler Yükleniyor
Lütfen bekleyiniz
Dönüş biletleri
Yükleniyor
6980 belge numarası ile TURSAB’a kayıtlı A Grubu Seyahat Acentesiyiz ve 1618 sayılı Seyahat Acentaları ve Seyahat Acentaları Birliği Kanunu’na tabi olarak hizmet sunmaktayız.