Tüm Hava Yolları Ucuz Uçak Biletleri

Anadolu Jet Uçuşlarını Sorgulayın

-

Popüler Rotalar

Yurtiçi ve Yurtdışı sizler tarafından en fazla aranan, en ucuz bilet fiyatları için hemen tıklayın.

 

Anadolu Jet Check-in İşlemleri Nasıl Yapılır

Anadolujet Check-in işleminizi eğer online olarak yapmak istiyorsanız, uçuş kalkış saatinize 24 saat kala başlayan check-in işlemlerinizi uçuşunuza son 1.5 saat zaman kalana kadar gerçekleştirebilirsiniz.Bunun dışında check-in işlemlerinizi havalimanında bulunan kiosklardan veyahut kontuar bölümlerinden gerçekleştirebilirsiniz. Sitemiz üzerinden satın almış olduğunuz bilet sonrasında size sms ile bildirilen PNR numarası ile check-in işleminizi rahatlıkla gerçekleştirebilirsiniz.

Yurtiçi Uygun Seferler

Yurtiçi ve Yurtdışı Anadolu Jet Bagaj Hakları

Anadolujet bilet avantajlarından yararlandıysanız, yurtiçi ve yurtdışı uçuşlarınızda 15 kilogram, business sınıfı 30 kilogram, ekonomi sınıfında ise 20 kilogram bagaj hakkına sahip olursunuz. Ayrıca 2 yaşına kadar olan bebekleriniz için bebek arabası, puset ve 10kg bagaj hakkına ekstra olarak sahip olursunuz. Ekstra bagaj isteyen yolcular yukarıda sınıflara göre belirlenen miktarlarda ekstra bagaj hizmeti satın alabilirler.

Diğer Hava Yolu Firmaları

 

Anadolu Jet Hakkında

 

Anadolujet bilet sorgulama, rezervasyon işlemleri online olarak yapılabilmektedir. Anadolujet uçak bileti sorgula işlemi ve Anadolujet taksit işlemleri 9 taksite kadar web sitemizden bilet satınalma işleminde yapılabilmektedir. Anadolujet öğrenci, asker, öğretmen indirimleri ve promosyonları uygulamaktadır. Anadolujet Hava Yolları fiyatları genel olarak diğer hava yollarından daha uygundur. Anadolujet ödeme seçenekleri farklı şekilllerde ve kredi kartına 9 taksit uygulanarak sitemiz üzerinden sunulmaktadır. Anadolujet bilet alma işleminizi sitemiz üzerinden yaptığınızda ekstradan puan kazanırsınız ve sonraki uçuşlarınızı indirimli yapabilirsiniz. Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti’ni (KKTC) de uçuş ağına ekleyen hava yolu şirketi, ‘uçmayan kalmasın’ mottosuyla seferlerini sürdürüyor.

İşlem yapılıyor
Lütfen bekleyiniz
Biletler Yükleniyor
Lütfen bekleyiniz
Dönüş biletleri
Yükleniyor
6980 belge numarası ile TURSAB’a kayıtlı A Grubu Seyahat Acentesiyiz ve 1618 sayılı Seyahat Acentaları ve Seyahat Acentaları Birliği Kanunu’na tabi olarak hizmet sunmaktayız.