Tüm Hava Yolları Ucuz Uçak Biletleri

Türk Hava Yolları (THY) Uçuşlarını Buradan Sorgulayabilirsiniz.

-

Popüler Rotalar

Yurtiçi ve Yurtdışı sizler tarafından en fazla aranan, en ucuz bilet fiyatları için hemen tıklayın.

Türk Hava Yolları Check-in İşlemleri Nasıl Yapılır

THY Check-in işleminizi eğer online olarak yapmak istiyorsanız, uçuş kalkış saatinize 24 saat kala başlayan check-in işlemlerinizi uçuşunuza son 1.5 saat zaman kalana kadar gerçekleştirebilirsiniz.Bunun dışında check-in işlemlerinizi havalimanında bulunan kiosklardan veyahut kontuar bölümlerinden gerçekleştirebilirsiniz. Havayolları.com.tr üzerinden satın almış olduğunuz bilet sonrasında size sms ile bildirilen PNR numarası ile check-in işleminizi rahatlıkla gerçekleştirebilirsiniz.

Diğer Hava Yolu Firmaları

Türk Hava Yolları Yurtiçi ve Yurtdışı Bagaj Hakları

THY ekonomi bilet avantajlarından yararlandıysanız, yurtiçi ve yurtdışı uçuşlarınızda 15 kilogram, business sınıfı 30 kilogram, ekonomi sınıfında ise 20 kilogram bagaj hakkına sahip olursunuz. Ayrıca 2 yaşına kadar olan bebekleriniz için bebek arabası, puset ve 10kg bagaj hakkına ekstra olarak sahip olursunuz. Ekstra bagaj isteyen yolcular yukarıda sınıflara göre belirlenen miktarlarda ekstra bagaj hizmeti satın alabilirler.

Yurtiçi Uygun Seferler

Thy uçak bileti iki kolay adımda satın alınabilir

Eğer uçak biletinizi online almak istiyorsanız doğru sayfadasınız. Tüm işlemlerinizi Turkish Airlines online bilet web sayfasında sonuçlandırabilir ve seyahatiniz için en uygun fiyatlı bileti kolayca alabilirsiniz. Uçuş biletleri için sorgulama yaparken, bir uçuş araması yapmanın bu kadar kolay olmamış olduğunu göreceksiniz. Kalkış noktası bulunduğunuz yere göre belirlendiğinden, varış yerini ve tarihi seçmeniz yeterlidir. Dilerseniz, yolcu sayısını değiştirebilir, Ekonomi Sınıfı veya Business Class kabinleri seçebilirsiniz. Uçuş bilgilerini ve ücretlerini görüntüledikten sonra, istediğiniz rotayı seçebilirsiniz. Ödeme yapıldıktan sonra uçak biletinizi alabilirsiniz.

THY Hakkında Bilgiler

THY (Türk Hava Yolları), Türkiye'nin bayrak taşıyıcısı olarak, havacılık alanında milli gururumuz olarak hizmetlerini sürdürmektedir. Merkezi İstanbul'da bulunan THY, dünyanın 6 kıtasına 260'dan fazla uçuş gerçeleştirmektedir. Tam 5 kez Avrupa'nın en iyi hava yolu seçilen Türk Hava Yolları günümüzde dünyanın en iyi 4.hava yolu ünvanını devam ettirmektedir. Yurtiçi uçularda 45, yurtdışı uçuşlarda ise 222 hat uçuş gerçekleştirerek dünyanın en çok uçuş ağına sahip hava yolu şirketleri arasında ilk 5 sırada yerini almaktadır. THY yurtiçi bilet sorgulaması yaparken havayolları.com.tr üzerinden saniyeler içerisinde seyahatiniz için en uygun bileti bulabilir, rezervasyon ve satın alma işlemleri gerçekleştirebilirsiniz. Aynı şekilde THY yurtdışı bilet sorgulama işlemlerinizi de kolaylıkla gerçekleştirebilirsiniz.

Türk Hava Yolları yolcularına özel ek hizmetler

Yolculuğunuzun her anını düşünüyoruz. Yolcularımıza özel otel rezervasyonu, araç kiralama ve seyahat sigortası hizmetleri sunuyoruz. Uçuştan sonra nerede kalacaksın? Web sitemizden veya mobil uygulamamızdan size Miles kazandıran otellerde rezervasyon yaptırabilirsiniz. Küresel işbirliğimiz aracılığıyla en iyi fiyatlarla bir araba kiralamaya hazır mısınız? Türk Hava Yolları yolcularına özel seyahat sigortası teklifleri ile beklenmedik olaylara karşı önlem alabilirsiniz.

İşlem yapılıyor
Lütfen bekleyiniz
Biletler Yükleniyor
Lütfen bekleyiniz
Dönüş biletleri
Yükleniyor
6980 belge numarası ile TURSAB’a kayıtlı A Grubu Seyahat Acentesiyiz ve 1618 sayılı Seyahat Acentaları ve Seyahat Acentaları Birliği Kanunu’na tabi olarak hizmet sunmaktayız.