Ucuz uçak bileti

-

Ucuz uçak bileti nasıl alınır?

Satın alma uçak biletleri, çevrimiçi rezervasyon hizmetlerinin yaygın kullanımı ile büyük ölçüde basitleştirilmiştir. Gezginler, online rezervasyon sitelerini kullanarak çeşitli havayollarında fiyatları ve rotaları karşılaştırabilir ve sadece birkaç fare tıklaması ile rezervasyon yapabilirler. İhtiyacınız olan en önemli beceriler, küçük bir İnternet anlayışı ve en iyi ücretler için plan yapmak için organizasyon bilincidir.

Uçak bileti satın alma aşamaları:

Seyahat tarihini kesinleştirin.

Çoğu zaman, önceden rezervasyon, çeşitli yollardan ve en uygun fiyatlı ücretlerden birini seçmenizi sağlayacaktır.

Uçak bileti fiyatlarını erken kontrol etmeye başlayın

Hava yolculuğunun ne zaman gerçekleşeceğine dair genel bir fikriniz olsa bile, alışverişe başlamak iyi bir fikirdir. Yeni Yıl gibi büyük bir ara döneminde uçmayı planlıyorsanız, seyahat tarihinizin yoğun, yoğun trafik günlerine yakınlığı, çarpma olasılığınızı, bir uçuşun eksikliğini ya da sadece hoş olmayan bir seyahat deneyimi yaşayabilme olasılığınızı etkileyebilir. Erken rezervasyon yaptırın!

Güvenilir seyahat web sitelerini kontrol edin

Çoğu seyahat sitesi benzer şekilde çalışır. Bir varış yeri ve belirli bir seyahat tarihini girmenizi isterler. Bir dizi farklı havayolunda sonuçları gösteren bir liste oluşturulacaktır. Sonuçlar genellikle fiyata göre düzenlenebilir. Fiyat, yapılan durak sayısı, varış noktası veya kalkış havaalanı ve seyahat tarihine yakınlığı da dahil olmak üzere bir dizi değişkenden etkilenebilir.

Diğer bir seçenek doğrudan bir havayolu şirketine başvurmaktır.

Tercih ettiğiniz bir havayolu şirketiniz varsa, bu seyahat sitelerinden herhangi biriyle aynı şekilde online bilet rezervasyonu yapabilirsiniz. Bu yöntemin dezavantajı, farklı havayollarında fiyatları veya rotaları karşılaştıramayacağınızdır.

Uçak bileti alımı geçerli bir kredi kartı gerektirecektir

Rezervasyon geçerli bir kredi kartı gerektirecektir ve sizden ödeme bölümünde kredi kartı numarasını ve son kullanma tarihini girmeniz istenecektir. Ayrıca, tam ad, adres ve muhtemelen uluslararası seyahat için bir pasaport numarası gibi ilgili kişisel bilgiler istenecektir. Rezervasyonunuz için kullanılan kredi kartını havalimanına yanınızda getirmeyi unutmayın! Rezervasyonun geri alınamaz olması veya kimlik kanıtlanması durumunda kredi kartını vermeniz istenebilir.

E-posta onayı ve check-in

Büyük olasılıkla size bir e-posta onayı gönderilmesini isteyip istemediğiniz sorulacaktır.Bu e-posta onayını oluşturmayı tercih edin, çünkü rezervasyonunuzun ayrıntılarına başvurmanız gerektiğinde kullanışlı olacaktır. Ayrıca, check-in için havaalanı self servis büfelerinde bir e-posta onayı basılabilir ve kullanılabilir. Bu adım sizi uzun kuyruklarda beklemekten kurtaracak.

İşlem yapılıyor
Lütfen bekleyiniz
Biletler Yükleniyor
Lütfen bekleyiniz
Dönüş biletleri
Yükleniyor
6980 belge numarası ile TURSAB’a kayıtlı A Grubu Seyahat Acentesiyiz ve 1618 sayılı Seyahat Acentaları ve Seyahat Acentaları Birliği Kanunu’na tabi olarak hizmet sunmaktayız.