Tüm uçak biletleri burada

-

Popüler Rotalar

Yurtiçi ve Yurtdışı sizler tarafından en fazla aranan, en ucuz bilet fiyatları için hemen tıklayın.

Türk hava yolları ile her zaman rahat ve keyifli bir seyahat

Konforlu koltuklar ve lezzetli bir yemek deneyimi ile, tüm uçuşlar hayal ettiğiniz gibi. Şimdi, heyecan verici filmleri, perçinleme serilerini ve en popüler müzik sistemimizi en popüler müzik sistemlerinde izleyebildiğiniz için seyahat çok daha keyifli. Türk Hava Yolları uçuşları sizin için dünyanın kapılarını açarken, bulutların üzerinde keyifli bir seyahat deneyimi yaşamanıza izin veriyor.

Kıtadan kıtaya uzanan uçuş yollları Türk hava yolları (THY) 'nda

Türk Hava Yolları'ndan bir bilet satın alarak, 110'dan fazla ülkede 300'den fazla destinasyona uçabilirsiniz. Sahip olmak istediğin macera nedir? Yemyeşil ormanlara, okyanus kıyısındaki altın kumsallara, karlı dağlarla çevrili vadilere ve hiç uyumazız kalabalık şehirlere seyahat edebilirsiniz. Sizi maceradan maceraya taşıyan en iyi fiyatlı thy uçuşlar ile unutulmaz anlar yaşayabilirsiniz.

Thy'den kapıları yeni maceralara açan özel teklifler

En uygun fiyatlı thy uçak biletlerini anında alabilmek için özel tekliflerimizi yakından takip etmelisiniz. Tüm dünyadaki uçuşlarımıza (THY) özel teklifler sırasında indirimli uçak bileti dahildir. Seyahat etmek istediğiniz destinasyon için biletinizi almadan önce, Türk Hava Yolları bilet fiyatlarını görmek için arama uçuş ekranlarımızı kullanmanızı tavsiye ederiz. Rahat seyahat ederken en iyi fiyatlarla uçak bileti satın almanızı sağlıyoruz. En iyi fiyatlarla yerli veya yabancı Thy uçak bileti almak için özel tekliflerimizi takip edin.

Thy uçak bileti satın almak artık çok daha kolay!

Eğer en uygun uçak bileti online almak istiyorsanız doğru sayfadasınız. Tüm işlemlerinizi Turkish Airlines online bilet web sayfasında sonuçlandırabilir ve seyahatiniz için en uygun fiyatlı bileti kolayca alabilirsiniz. Thy online bilet için sorgulama yaparken, bir uçuş araması yapmanın bu kadar kolay olmamış olduğunu göreceksiniz. Kalkış noktası bulunduğunuz yere göre belirlendiğinden, varış yerini ve tarihi seçmeniz yeterlidir. Dilerseniz, yolcu sayısını değiştirebilir, Ekonomi Sınıfı veya Business Class kabinleri seçebilirsiniz. Uçuş bilgilerini ve ücretlerini görüntüledikten sonra, istediğiniz rotayı seçebilirsiniz. Ödeme yapıldıktan sonra uçak biletinizi alabilirsiniz.

Türk Hava Yolları yolcularına özel ek hizmetler

Yolculuğunuzun her anını düşünüyoruz. Yolcularımıza özel otel rezervasyonu, araç kiralama ve seyahat sigortası hizmetleri sunuyoruz. Uçuştan sonra nerede kalacaksın? Web sitemizden veya mobil uygulamamızdan size Miles kazandıran otellerde thy rezervasyon yaptırabilirsiniz. Küresel işbirliğimiz aracılığıyla en iyi fiyatlarla bir araba kiralamaya hazır mısınız? Türk Hava Yolları yolcularına özel seyahat sigortası teklifleri ile beklenmedik olaylara karşı önlem alabilirsiniz.

Ucuz uçak bileti nasıl alınır?

Satın alma uçak biletleri, çevrimiçi rezervasyon hizmetlerinin yaygın kullanımı ile büyük ölçüde basitleştirilmiştir. Gezginler, online rezervasyon sitelerini kullanarak çeşitli havayollarında fiyatları ve rotaları karşılaştırabilir ve sadece birkaç fare tıklaması ile rezervasyon yapabilirler. İhtiyacınız olan en önemli beceriler, küçük bir İnternet anlayışı ve en iyi ücretler için plan yapmak için organizasyon bilincidir.

Uçak bileti satın alma aşamaları:

Seyahat tarihini kesinleştirin.

Çoğu zaman, önceden rezervasyon, çeşitli yollardan ve en uygun fiyatlı ücretlerden birini seçmenizi sağlayacaktır.

Uçak bileti fiyatlarını erken kontrol etmeye başlayın

Hava yolculuğunun ne zaman gerçekleşeceğine dair genel bir fikriniz olsa bile, alışverişe başlamak iyi bir fikirdir. Yeni Yıl gibi büyük bir ara döneminde uçmayı planlıyorsanız, seyahat tarihinizin yoğun, yoğun trafik günlerine yakınlığı, çarpma olasılığınızı, bir uçuşun eksikliğini ya da sadece hoş olmayan bir seyahat deneyimi yaşayabilme olasılığınızı etkileyebilir. Erken rezervasyon yaptırın!

Güvenilir seyahat web sitelerini kontrol edin

Çoğu seyahat sitesi benzer şekilde çalışır. Bir varış yeri ve belirli bir seyahat tarihini girmenizi isterler. Bir dizi farklı havayolunda sonuçları gösteren bir liste oluşturulacaktır. Sonuçlar genellikle fiyata göre düzenlenebilir. Fiyat, yapılan durak sayısı, varış noktası veya kalkış havaalanı ve seyahat tarihine yakınlığı da dahil olmak üzere bir dizi değişkenden etkilenebilir.

Diğer bir seçenek doğrudan bir havayolu şirketine başvurmaktır.

Tercih ettiğiniz bir havayolu şirketiniz varsa, bu seyahat sitelerinden herhangi biriyle aynı şekilde online bilet rezervasyonu yapabilirsiniz. Bu yöntemin dezavantajı, farklı havayollarında fiyatları veya rotaları karşılaştıramayacağınızdır.

Uçak bileti alımı geçerli bir kredi kartı gerektirecektir

Rezervasyon geçerli bir kredi kartı gerektirecektir ve sizden ödeme bölümünde kredi kartı numarasını ve son kullanma tarihini girmeniz istenecektir. Ayrıca, tam ad, adres ve muhtemelen uluslararası seyahat için bir pasaport numarası gibi ilgili kişisel bilgiler istenecektir. Rezervasyonunuz için kullanılan kredi kartını havalimanına yanınızda getirmeyi unutmayın! Rezervasyonun geri alınamaz olması veya kimlik kanıtlanması durumunda kredi kartını vermeniz istenebilir.

E-posta onayı ve check-in

Büyük olasılıkla size bir e-posta onayı gönderilmesini isteyip istemediğiniz sorulacaktır.Bu e-posta onayını oluşturmayı tercih edin, çünkü rezervasyonunuzun ayrıntılarına başvurmanız gerektiğinde kullanışlı olacaktır. Ayrıca, check-in için havaalanı self servis büfelerinde bir e-posta onayı basılabilir ve kullanılabilir. Bu adım sizi uzun kuyruklarda beklemekten kurtaracak.

İşlem yapılıyor
Lütfen bekleyiniz
Biletler Yükleniyor
Lütfen bekleyiniz
Dönüş biletleri
Yükleniyor
6980 belge numarası ile TURSAB’a kayıtlı A Grubu Seyahat Acentesiyiz ve 1618 sayılı Seyahat Acentaları ve Seyahat Acentaları Birliği Kanunu’na tabi olarak hizmet sunmaktayız.